Özel Oturumlar Kartepe Zirvesi Paneller Kartepe Zirvesi Forumlar Kartepe Zirvesi Akademik Oturumlar Kartepe Zirvesi Şehircilik Sergisi Kartepe Zirvesi Paydaşlar Kartepe Zirvesi Poster Sunumlar Kartepe Zirvesi Vaka Kritikler Kartepe Zirvesi

Şehircilik Sergisi


     Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nce organize edilen ve 24-27 Mart 2022 tarihleri arasında dördüncüsü yapılacak olan Kartepe Zirvesi  “Dirençli Şehirler” (Resilient Cities) teması ile gerçekleştirilecektir. Zirve’de akademik bildirilerin sunulması, vaka kritiklerin gerçekleştirilmesi, konuyla ilgili forum ve panellerin yapılmasının yanı sıra  “Çevre ve Şehircilik Uygulamaları Sergisi ” organize edilecektir. 

    Kartepe Zirvesi bünyesinde gerçekleştirilecek sergide şehirlerin dirençli hale getirilmesi konusunda yenilikçi projelerin paydaşlar ile buluşturulması hedeflenmektedir. Akıllı şehir uygulamaları, çevre ve yenilenebilir enerji başta olmak üzere, sürdürülebilir bir şehircilik politikası geliştirmek için gerekli bilgi ve teknolojilerin sergileneceği sergide, teknoparklar, kuluçka merkezleri, AR-GE Merkezleri, OSB’ler ve teknoloji üreten özel sektör / kamu kuruluşlarının dirençli şehirler özelinde yeni ve ilginç projeleri ve ürünleri yer alacaktır. Zirvenin katılımcıları ağırlıklı olarak yerel yönetimler /yöneticiler olup sergide katılımcılar ile yeni teknolojiler üzerine çalışan şirketlerinin bir araya getirilmesi sonucunda hızlı kazanımlar elde edilmesi amaçlanmaktadır. Bu kapsamda ilgili etkinliğe katılarak, şehirler ile ilgili Ar-Ge projelerini Kartepe Zirvesi kapsamında sunmak isteyen proje sahiplerinin ( eko@ekofuar.com.tr )adresine e-posta göndermesini rica ederiz.


DÜZENLEME KURULU