Kartepe Zirvesi

Slagin PARAKATIL

Mercer İsviçre

İsviçre merkezli Mercer Global Mobility yöneticilerindendir. Şehrin Çekiciliği, Canlı Ürün Kalitesi, Kişisel Vergi Ürünleri ve Çalışan Hareketliliği Rehberlerinin Global Ürün Malikidir. Global hareketlilik konusundaki geniş uzmanlık yelpazesiyle, önemli müşteri ilişkilerini tedarik etmeye ve yönetmeye ve yeni ve yenilikçi ürünler geliştirmeye yönelik 18 yıllık mesleki tecrübeye sahiptir.


İrlanda, Fas, Polonya, Suudi Arabistan, Singapur, Güney Kore, İsviçre, BAE, Birleşik Krallık ve ABD gibi çeşitli ülkelerde, Şehir Çekiciliği ve Yaşam Standardı Değerlendirmesi konularında belediyelere proje liderliği ve kıdemli danışman hizmetleri sunmuştur.


Yaşam Standardı ve Şehir Çekiciliği üzerine uzman unvanıyla uluslararası konferanslara, Belediye konferanslarına, Mercer Expatriate Seminerlerine konuşmacı olarak davet edilmiş, medya/basın iletişiminde Yaşam Kalitesi konusunda aktif konuşmacı olarak bulunmuştur.


Mercer’in kilit müşterilerine (dünya çapındaki en iyi 1.000 şirket) öneri, danışmanlık ve İK Hareketlilik politikaları sunmaktadır.


Uluslararası İlişkiler ve İnsan Kaynakları Geliştirme alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmekle birlikte Malayalam (Hindistan) diline hakimdir.